کنسول بازی

هر آنچه که باید در مورد Call of Duty: Modern Warfare III و Warzone Season 4 Reloaded بدانید

 

بمب DNA در نیروگاه پوپوف منفجر شد و جهش‌زاهای قدرتمندی را در آپدیت نیمه فصل 4 Reloaded برای Call of Duty: Modern Warfare III و Call of Duty: Warzone منتشر کرد. در حالت‌های جدید جهش یافته، نقشه‌ها، شکاف‌های ناپایدار، رویدادها و موارد دیگر مستقر شوید و سلاح‌های جدید و قطعات پس از فروش را برای کمک به رویارویی با چالش‌های پیش رو در دست بگیرید.

 

4 Reloaded Call of Duty: Modern Warfare III و Call of Duty: Warzone در تاریخ 26 ژوئن برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شود.

مروری بر بخش چند نفره

Incline(نقشه هسته جدید): نبرد بر سر زمین یخ زده در این پایگاه تحقیقاتی کوچک در اعماق کوه های قفقاز اورزیکستان. از تله کابین در ایستگاه ترانزیت مرکزی شلیک کنید و برای برخوردهای طولانی در امتداد جاده شمالی آماده شوید.

Bitvela (نوع جدید): در این نسخه الهام گرفته از هنر پیکسلی Favela که در اصلاح کننده Bit Party Playlist ظاهر می شود، چندین نفره را مانند قبل تجربه کنید. ماشین‌های پیکسل‌دار، ساختمان‌ها و درختان، ابرهای ناهموار، و ذرات دود پیکسلی کاملاً شبیه نقشه اصلی هستند، بدون اینکه لبه‌های منحنی در دید باشند. هنگام رقابت در بیت پارتی، سر اپراتور شما بعد از هر حذفی رشد می کند و شما را به هدف بزرگ تری تبدیل می کند و در عین حال پاداش های عینی نیز اعطا می کند.

Das Gross (نوع جدید): عفونت بدی مرکز شهر نیویورک را فراگرفته است و پیچک های خونین را روی سقف و دیوارهای داس هاوس فرستاده است. سیاره ای بیگانه در آسمان شب بر فراز سر خود ظاهر می شود. سعی کنید در این نوع نقشه که با فهرست پخش Vortex جدید وارد می شود، هوش خود را در مورد خود حفظ کنید.

حالت جدید جهش، ویران کردن، و بیشتر

جهش (Mutation): به نوبت به عنوان انسان و جهش یافته در یک moshpit از حالت های بازی بازی کنید. جهش‌یافته‌ها می‌توانند از بین کلاس‌های مختلفی از جمله جهش‌یافته، جانور رادیواکتیو، اسلاگر آلوده و کفش ورزشی استتار شده انتخاب کنند.

Havoc: در این پیچ و تاب در Team Deathmatch با الهام از تیراندازی های کلاسیک عرصه، اصلاح کننده های تصادفی در طول مسابقه فعال می شوند و به طرز چشمگیری گیم پلی را در حالتی تغییر می دهند که در آن هیچ دو مسابقه مشابه نیستند!

بعلاوه، در حالت Headshots Only، هدف خود را کامل کنید، در Blueprint Gunfight از نقشه‌های سلاح قدرتمند استفاده کنید، و مهارت‌های پارکور خود را با نسخه محدود G3T_H1GH3R افزایش دهید.

بررسی اجمالی زامبی ها

با امواج دشمنان در یک شکاف ناپایدار روبرو شوید

برای یک چالش جدید مبتنی بر موج از طریق ظاهر شدن شکاف های ناپایدار آماده شوید. جوخه‌ها باید برای اولین نفری که وارد می‌شوند مسابقه دهند: گزارش‌های [[REDACTED]] در منطقه محرومیت ممکن است راهگشا باشد.

پس از ورود به یک شکاف ناپایدار، جوخه ها باید در برابر امواج دشوارتر دشمنان دفاع کنند. از هجوم جان سالم به در ببرید تا خنک‌سازی تمام سلاح‌ها و شماتیک‌های بیمه‌شده خود را بازنشانی کنید. جوخه هایی که به چندین شکاف ناپایدار دسترسی پیدا می کنند می توانند فعالیت را در همان مسابقه تکرار کنند.

بررسی اجمالی Call of Duty: Warzone
انفجار در نیروگاه پوپوف
بمب دی‌ان‌ای در نیروگاه برق پوپوف در اورزیکستان منفجر شد و محیط زیست را تغییر داد و یک عامل شیمیایی سمی در اطراف منتشر کرد. با احتیاط کامل به سایت نزدیک شوید.

ویژگی های جدید گیم پلی
سلاح‌های [تجدید‌شده]: به ​​دنبال سلاح‌هایی بگردید که اکنون در مناطق داغ و پناهگاه‌های لوت در اورزیکستان یافت می‌شوند. این سلاح‌های فوق‌العاده قدرتمند بیش از پنج ضمیمه مجاز معمولی را نگه می‌دارند و به صاحبشان برتری در نبرد می‌دهند.

رویداد عمومی قطار فراری: هر مسابقه در اورزیکستان این شانس را دارد که رویداد عمومی قطار فراری را که حول ششمین دایره گاز اعلام شده است، راه اندازی کند. در صورت فعال بودن، منطقه امن تا پایان مسابقه روی قطار در حال حرکت باقی خواهد ماند. سوار کشتی شوید و مزاحمان دشمن را از بین ببرید.

لیست‌های پخش جهش‌یافته: به‌علاوه، قدرت‌های جهش‌یافته را در دو حالت زمان محدودی که در اواسط فصل می‌آیند، به کار بگیرید: Mutation Resurgence Quads و Mutation Buy Back Quads.

دید کلی
دو سلاح جدید
Reclaimer 18 (Shotgun، Battle Pass): Reclaimer 18 از دو حالت شلیک پشتیبانی می کند. برای افزایش دامنه آسیب، عملکرد پمپ را فعال کنید و برای افزایش سرعت آتش سوزی، نیمه خودکار را فعال کنید. بین آن‌ها جابه‌جایی کنید زیرا وضعیت ایجاب می‌کند که در دعواهای نزدیک سلطنت کنید.

پتک (غوغا، چالش): جمجمه‌ها را با پتک خرد کنید، یک سر فولادی کربنی 20 پوندی با انواع حرکات حمله از جمله چرخش، حمله بالای سر، و قنداق میله.

فصل 4 Reloaded در 26 ژوئن منتشر می شود.
ُ
آپدیت Modern Warfare III برای کنسول های PS5 و PS4 می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *